s

Alpek Kablo; Hava-i Hatlar İçin Güvenilir Çözüm

Alpek Kablo; Hava-i Hatlar İçin Güvenilir Çözüm

Açık havada enerji iletiminin güvenilir bir şekilde sağlanmasını gerektiren projelerde  alpek kablo tercih edilmektedir. Alüminyum iletkenden, askı telli ve demet biçimli olarak üretilen bu kabloların yapısal özelliklerinin sunduğu faydalar, kullanımını günümüzde hızlı bir şekilde arttırmıştır. Firmamızın sizlere sunduğu rekabetçi fiyat ve kaliteli ürün yelpazesi ile tüm alpek kesitlerini hızlıca tedarik edebilirsiniz.

Alpek kablo; şehir, ağaçlık alan, kırsal alan, konut, demir veya beton direkli alçak gerilim şebekelerinde güvenle kullanılmaktadır.

Alpek Kablo Temel Özellikleri Nelerdir?

Firmamızın en çok tercih edilen ürünlerinden biri olan  alpek kablo temel özellikleri ile birlikte net bir güvenlik avantajı sağlamaktadır. Yüksek gerilimlere dayanan alpek kablolar, abone sayaçlarını tahrip edici etkilere karşı koruma özelliği göstermektedir. Doğa ve çevreyle uyumlu bir kablo olduğu için ağaçlar ile temas etse bile kısa devre yapmaz.

Alpek kabloların faz iletkenleri yalıtım sağlamaktadır, bu nedenle beklenmedik temaslar sonucunda ortaya çıkabilecek ölümcül kazalar gerçekleşmez.

Alpek Kablo Avantajları

  • Muadillerine göre yatırımcılarına maliyet avantajları sunmaktadır. 

  • Mekanik ve yalıtım özellikleri sayesinde uzun yıllar kullanılabilmektedir.

  • Şehiriçi ve ormanlık bölgelerde güvenle kullanılmaktadır.

  • Ülkemizde yaygın tedarik ve üretim ağına sahiptir.

  • Makara tipi ambalajlama sayesinde kolay sevk edilebilir.

ONLINE FİYAT TALEP FORMU