Hedef & İlkeler

HEDEF

E Kablo müşterilerine evrensel kalite ve standartlarda ürünleri rekabetçi fiyatlarla sunmayı amaçlıyor. Bu amacı gerçekleştirirken müşterileri ve iş ortakları için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefliyor.

İLKELER

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

E Kablo tüm ticari faaliyetlerinde müşteri hak ve hukukuna koşulsuz sadakat gösterir.  Satış öncesi ve satış sonrası tüm süreçlerde müşteri beklentilerine karşılık verebilmek ilkemizdir.

Evrensel Kalite ve Standartlar

E Kablo tedarik ettiği tüm ürünlerde müşterileri için kalite ve standartlara uygunluk ilkesini kabul eder. Güncel kalite şartlarını takip eder, tedarik edilen ürünlerde kalite belgelerini müşterilerine sunar.

Üstün İş Ahlakı ve Dürüst Çalışma

E Kablo tüm ilişkilerinde adil, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla iyi niyetli, hukuka ve toplumsal değere bağlı ve sadıktır. Dürüst ve şeffaf çalışma yöntemleri ile müşterilerine ve iş ortaklarına hak edilen saygınlığı sunabilmek ilkemizdir.

Devamlı Gelişim ve En İyisi Olma

E Kablo faaliyet gösterdiği tüm ticari alanlarda devamlı gelişim göstererek öncü ve yenilikçi hizmetleri müşterilerine sunar ve daima en iyisi olabilmek için politikalar üretir.

ONLINE FİYAT TALEP FORMU