s

Alüminyum Kablo Özellikleri Nelerdir?

Alüminyum Kablo Özellikleri Nelerdir?

Alüminyum kablolar (alüminyum iletkenli kablolar), modern bir teknoloji sayesinde özel olarak kurulmuş üretim tesisleri içerisinde üretilmektedir. Bu ürünler yalıtkanlı yapısı ile birlikte dış ortamdan izole edilmiş ve iç ortamda çok daha nitelikli bir iletken yapı oluşturmaktadır.

Kalınlık, ölçü ve iç yapısına göre değişen adları ile birlikte NAYY kablo ya da YAV kablo gibi isimler alabilen bu ürünler; dış kısmında PVC izole, iç kısmında PVC dolgu ve alüminyum kablo üzerinde de PVC iç izole sistemleri gibi güvenlik önlemleri barındırır. İç iletken kısımda alüminyum tel kullanılması ile birlikte gerilimi işletme sıcaklığı ve devre sıcaklığı gibi her nokta net şekilde belirlenmiştir. 

Alüminyum Kablo Kullanım Alanları

  • Mekanik zorlamanın bulunmadığı enerji istasyonları,
  • İnşaat alanları,
  • Endüstriyel tesisler
  • Kablo kanalları gibi noktalarda alüminyum kablolar güvenle kullanılmaktadır.

Alüminyum Kablo Fiyatları

Firmamız  alüminyum kablo ürünlerinde fiyat tekliflerini belirlerken; seçmiş olduğunuz ürünlerin kesiti, et kalınlığı, dış cephe, toplam ağırlığı, metraj üzerinden alınan ürün boyutu gibi noktaları göz önüne almaktadır.

Size özel fiyat teklifi için; istediğiniz ölçüleri, ürün çeşidini belirterek teklif formunu doldurun biz sizi arayalım. Rekabetçi fiyatlarımız, güçlü stoğumuz, geniş ürün yelpazemiz ve sürdürülebilir ticari ilişkilerimiz ile sizlere hizmet veremeye hazırız.

ONLINE FİYAT TALEP FORMU